Mobili pontonine prieplauka

Kartais žvejojant norisi nuplaukti į tam tikrą vieta, kur TIKRAI gerai kibs. Kad nuplaukti, reikaningas plūturiuojantis prietaisas, pvz, valtis. Su valties transportu kartais būnna sudėtinga, o ir šiaip jos nepigiai kainuoja. Pagooglinus ir pabrainstorminus, kilo mintis: Pontoninė platforma-tai platforma, sumontuota ant plūdrių daiktų. Platformą pasidarius sumontuojamą, lieka tik išspręsti pontonų mobilumo problemą. Pripuciami būtų super, tik kad jie irgi nemažai kainuoja, o “susikalti” patiems būtų sudėtinga. Ar būna mobilių plūdurų? Būna. Imame 8-10 didelių kibirų nuo dažų, sumontuojam juos dugnais į apačią, kad neatsidarytų. Transportuoti galima sunėrus vieną į kitą.

Dar viena problema su ta prieplauka-jinai ant vandens labai siūbuos, ypač jei draugas žvejas sveria daug 🙂 Išeitį irgi sumasčiau-reikia kelių polių, per jų viršuje padarytas kilpas perrišame šniūrą. Šiaip poliai bus iškelti, atplaukus į vietą, juos išleisim žemyn, šniūrus įtvirtinsime, kad poliai nekiltų aukštyn. Wualia, mūsų prieplaukėlė kaip kokia naftos platforma stovi atsirėmusi į dugną:) Klausimas-iš ko padaryti polius, kokio ilgio jie turi būti?, kaip su transportavimu? Koks tipinis mūsų vandens telkinių gylis?
Pagūglinus sugalvojau kelis variantus. Vienas iš jų- 9 metaliniai vandentiekio vamzdžiai po 1 metrą, su sriegiais, susukami. Trijų tokių “kojų” turėtų užtekti užfiksuoti platformą kur nors netoli kranto-3 metrų gylis turėtų būti pakankamas. Be to, platformos virš vandens mes nekelsime, užteks, kad vamzdžiai perims dalį platformos svorio, mes juos šiaip ar taip virvės pagalba įspausime, kad nešokinėtų. Kitas variantas-plastmasiniai kanalizacijos vamzdžiai. Su jais jau būtų bėda dėl gabaritų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.